Haber

Fuat Oktay Ankara’da şehidin ailesini ziyaret etti

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Zeytindalı Harekatı’nın ilk şehidi olan Piyade Astsubay Musa Özalkan’ın Ankara’daki ailesini ziyaret etti.

Bayramın ikinci gününde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Zeytindalı Harekatı’nın ilk şehidi olan Piyade Astsubay Musa Özalkan’ın Sincan’da yaşayan ailesini ziyaret etti. Oktay, şehidin ailesine Türk bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye etti. Şehit Özalkan için Kur’an-ı Kerim ve dualar okundu. Oktay, aileyi Şehit Özalkan’ın devlete emaneti olarak gördüklerini söyledi.

Anne Hatice Özalkan, “Allah size güç kuvvet versin, kötülüklerden uzak tutmanıza fırsat vermesin. Oğlumun kızı Ayşe Türk bayrağını görünce ‘burası babamın köyü’ diyor. Allah bize de böyle evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin” dedi. vatanlarının bayrağını seviyorlar.Bizi unutmamanız ve ziyaret etmeniz için dua ediyoruz.” Oktay, şehidin 5,5 yaşındaki kızı Ayşe’ye de sahip çıktı. Oktay’ın büyüyünce ne olmak istediğin sorusuna Ayşe, ‘vekil’ yanıtını verdi. ÖZEL HAREKET POLİSLERİ ZİYARET

Oktay, Sincan ilçesinde ziyaretleri kapsamında Ankara Özel Harekat Şube Müdürlüğü Şehit Ali Er Küme Amirini ziyaret etti. Kapıda kendisini karşılayan çalışanı karşılayan Oktay, küme amiri ile de görüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu