Haber

MHP Samsun İl Başkanlığına Yeni Atanan Burhan Mucur ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tanıtıldı

MHP Samsun İl Başkanlığına yeni atanan Burhan Mucur ve yönetim kurulu üyeleri partililere tanıtıldı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin takdiriyle MHP Samsun İl Başkanlığına atandığını hatırlattı.

Bu göreve gelmesinde kişisel duruşunun, bağlılığının ve her zaman davayı sahiplenmesinin rol oynadığını vurgulayan Mucur, “Ülkü’de yetişmiş teşkilatımızın her kademesinde görev alarak bugünlere geldim. Ocaklar.Önderimizin ‘ülkücü ve davacının arkasında duran’ sözü ile bugünlere geldim.Bugün görüyorum.Arkamızda duran hemşerilerim ile bire bir havasını soluyorum.Bizim dinamik grup bu şehre hizmet etmeye hazır ve hazır.Ben ve arkadaşlarım, küskünlükleri, küskünlükleri bir kenara bırakarak, her bir hemşehrimizin, her bir hemşehrimizin yolunu yürümek istiyoruz.” söz konusu.

MHP Samsun Milletvekili Prof. Ama bize bir şey vermiyorlar.Birbirimizi ne zaman sevsek destekliyoruz.Gönülden gönüle ihya edersek hem ülkemiz hem de dünyamız ve bilhassa Samsun kazanır. çok büyük bir sebep.biz bireysel düşünmeyiz.hiçbir idealist kendini düşünmez.ailesini düşünmez.akrabasını düşünmez.kendisinden önce dünyayı düşünür.sonunda ise kendini düşünür. kendine bakar ve kendine bakar.” dedi.

Konuşmaların ardından Mucur ve Yönetim Kurulu üyeleri partililere tanıtıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu