Haber

Akşener görüşmeyle ilgili şunları anlattı: Kılıçdaroğlu sinirlenip ayağa kalktı.

Gazeteci Candaş Tolga Işık, YETERLİ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener ile yaptığı görüşmeyi sosyal medya hesabından paylaştı. Işık’ın paylaşımları şöyle:

– DÜZGÜN Parti Genel Başkanı @meral_aksener ile az önce konuştum. Son 6.Masa toplantısında ne olduğunu sordum, dedi ki: “O güne kadar ne Kemal Bey’den ne de başka bir cb adayından söz edilmedi. O gün masaya oturduk.

– Benden başka herkesle Kılıçdaroğlu Bey’in adaylığının tartışıldığını ve anlaşıldığını gördüm. Son söz bana gelene kadar herkes Kemal Bey’in adaylığını dile getirdi. Söz bana gelince Yavaş ve İmamoğlu anketlerimizde çıkıyor dedim.

– Halbuki ben bir kamuoyu yoklaması yapalım ona göre hareket edelim dedim. Kılıçdaroğlu Bey bu teklifi kabul etmedi, sinirlendi ve ayağa kalktı. Bugün ortak bir yazılı açıklama ile adaylığının açıklanmasını talep etti. Partime sormadan böyle bir karar veremem dedim.

-İmzalamayın, sonra imzalarız, ilan ederiz, deyince masadan kalkalım dedim. Sen bilirsin dedi. Ali Bey tansiyonu düşürmek için ortaya girdi. Ve adayın ismi üzerinde değil, adaylık konusunda anlaşmaya varıldığına dair bir metin imzalandı.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu