Yaşam

KIKO MILANO’DAN CESUR VE BEDAVA BİR YAZ KOLEKSİYONU

Kiko Milano ve Disney, bu yaz canlı aksiyon film türünde yeniden hayata döndürülen ölümsüz Küçük Deniz Kızı filmi için güçlerini birleştiriyor. İtalyan makyaj markası Kiko Milano’nun Küçük Deniz Kızı filmi için yarattığı “sınırlı sayıda” koleksiyon olan Küçük Deniz Kızı, tıpkı filmin kahramanı küçük deniz kızı Ariel gibi; özgürlük, özgüven ve güçten ilham alıyor.

Okyanusun derinliklerini keşfetmeye çağıran maceracı koleksiyon, uzun ömürlü, su geçirmez ve nemlendirici eserlerden oluşan bir hazine sunuyor.


Disney – Küçük Deniz Kızı koleksiyonunun hazine gibi ambalajı, inciden ilham alan kaplamaları ve midye kabuğundan ilham alan şık ve baştan çıkarıcı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yeni koleksiyonun tonlarında da denizin öne çıkan renklerinden ilham alınmış. Deniz mavisi tonları suyun hoşluğunu vurgularken; altın sarısı kum tonları da sahilin izlerini taşıyor.

Büyüleyici deniz kızına yakışan pembe, turuncu, yeşil gibi zengin takı renklerinin de yer aldığı bu çok özel koleksiyon Kiko Milano mağazalarında ve www.kikomilano.com.tr’de satışa sunuluyor.

haber-taskent.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu