Yaşam

Müge Anlı Ses Kaydını Dinletti! Anne-Kızın Erkeklere Satıldığını Söyleyen Skandal İddialar

Müge Anlı’nın kapısını çalan Ayşe Hanım, günlerdir ortalıkta görünmeyen 41 yaşındaki kızı Fatma Erdemir’in kaçırılmış olabileceği iddiasıyla yayına katıldı. Fatma Erdemir’in kaybolduğu gün annesine gönderdiği ses kaydını Müge Anlı dinletti. Bir yandan ses kaydı herkesi endişelendirirken, diğer yandan anne-kız hakkında sürpriz iddialar ortaya atıldı.

Müge Anlı ile birlikte Tatlı Sert programına başvuran Ayşe Hanım, 41 yaşındaki 5 çocuk annesi kızı Fatma Erdemir’in 9 Aralık’ta kaybolduğunu iddia etti.

Ayşe Hanım, “Kızım evli ama kocası hırsızlıktan hapse girdiği için kızım bende kalıyordu. İlk eşinden 2 çocuğu var, onları ben büyüttüm. İkinci eşinden 3 çocuğu var. Evi temizlemeye gitti. Saat 4’te en büyük oğlunu aradı. Ben gelirim diye annem çay koysun. Telefon kapandı, sabah 7’ye kadar yine cevap alamadık. Sabah 7’de açıldı ve ‘Kaçırıldım’ dedi.” sözlerini kullandı.

Fatma Erdemir’in kaybolduğu gün annesine gönderdiği sesli mesaj da herkesi endişelendirdi. Sesli ifadesinde kaçırılarak para karşılığında adamlara satıldığını söyleyen Erdemir, aynı zamanda gizlice çektiği bir fotoğrafını da göndermişti.

Tuvaletten gelen sesi gizlice kaydeden Erdemir, kendisini kaçıran kişilerin çocuklarını tehdit ettiğini de belirtti.

Ses kaydında Fatma Erdemir’in, “M. beni kaçırdı. Bana işkence ediyorlar, dövüyorlar. Ablalarımı tehdit ediyorlar. Yapacağız, onun çocukları için yapacağız. İçeri giriyorlar. Kapatıyorum.” o,” dedi.

Bu tartışmaların ardından canlı yayına çıkan bir seyirci şaşırtıcı tezler ortaya attı. Seyirciler, “Oğluma ‘torunumu kaçırdı’ dedim. iftira attı, para istedi.” dedim. Ayşe Hanım bu iddiayı kabul etmedi.

Bir başka izleyici ise Ayşe ile kızı Fatma’yı tanıdığını, ikisinin ortalıkta dolaşıp “kimi kandıralım” dediklerini ve Ayşe’nin lakabının “Yanık Ayşe” olduğunu söyledi.

Son olarak telefonla bağlanan bir başka seyirci, “Allah onları bildiği gibi yapsın. Çocuğuma iftira attılar. Konya seni biliyor, sen dolandırıcısın” dedi. sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu